logotyp

Informace rodičům předškoláků

Nákup vybavení a pomůcek s podporou

Zahájení povinné školní docházky s sebou přináší mimo jiné také nemalé finanční náklady. Školy ze zákona poskytují prvňáčkům základní pomůcky v hodnotě 200,- Kč, ale skutečné náklady na vybavení jsou daleko vyšší. Proto si velice vážíme rozhodnutí únanovských zastupitelů, že obec přispěje na nákup pomůcek a školního vybavení pro každého prvňáčka částkou až do výše 2 000,- Kč.
Podmínkou je, že dítě od 1. 9. 2021 nastoupí do první třídy naší základní školy a rodiče nejpozději do 30. 9. 2021 předloží řediteli školy platné doklady o nákupu školního vybavení a pomůcek. Podrobnější informace přineseme v samostatném článku. Seznam pomůcek a vybavení, které zajišťují rodiče, najdete na této stránce nejpozději do konce dubna.

Rostislav Koc

Jak získat podporu na nákup pomůcek a vybavení

Vážení rodiče,
jak jsem Vás již informoval v předchozím příspěvku, máte možnost získat dotaci od obce Únanov na nákup pomůcek a vybavení pro žáky prvního ročníku v hodnotě až 2 000,- Kč. Obec pro její získání stanovila následující postup:
  1. V červnu zveřejní ředitel školy na webových stránkách školy výzvu rodičům, aby se dosavili k podpisu smlouvy o poskytnutí podpory. Smlouva bude obsahovat číslo účtu, kam škola podporu poukáže.
  2. Smlouva bude podepsána nejpozději do konce měsíce června 2021.
  3. Dítě, na které bude poskytnuta podpora, nastoupí od 1. 9. 2021 do prvního ročníku Základní školy v Únanově.
  4. Rodiče předají řediteli školy nejpozději do 30. 9. 2021 originály stvrzenek a daňových dokladů, které budou prokazovat nákup školních pomůcek a vybavení (viz zveřejněný seznam) pro své dítě. Doklady budou opatřeny razítkem a podpisem prodejce. Součet částek na dokladech může být vyšší než 2 000,- Kč.
  5. Škola zkontroluje dodané doklady a nejpozději do 15. 10. 2021 poukáže na účty rodičů uvedené ve smlouvě doloženou částku (maximálně ve výši 2 000,- Kč).

Pokud budete mít nějaký dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

Mgr. Rostislav Koc, ředitel školy

RYCHLÝ KONTAKT

Kontaktní adresy:

obrázek
ZŠ a MŠ Únanov
Únanov 56
671 31 Únanov

ID datové schránky:
ybvmip7

E-mail:

ZŠ: zs.unanov@skolyjm.cz

MŠ: msunanov@seznam.cz

ŠJ: jidelnazsunanov@email.cz

Www:
www.skolaunanov.cz

Telefony:

ředitelství školy
515 228 626

školní družina
515 265 561

školní jídelna
515 265 561

mateřská škola
515 228 623

NÁVŠTĚVY

Statistika

TOPlist

AKTUALITY ZŠ

Ovoce a zelenina do škol

Ve 42. týdnu se mohou děti těšit na mandarinku. Dodávky ovoce a zeleniny probíhají ve čtrnáctidenních intervalech. Více informací naleznete v sekci Projekty.

Mléko do škol

Ve 42. týdnu mohou děti ochutnat Bovýskovo mléko a Bovýskův čerstvý sýr. Dodávky mléčných výrobků probíhají ve čtrnáctidenních intervalech.

AKTUALITY MŠ

Ukončení protiepidemických opatření

Od 20. 10 2021 bude v MŠ opět plný provoz. Více informací naleznete v sekci Informace pro rodiče.

Nejnovější informace

Aktuální informace týkající se Mateřské školy najdete v sekci Informace pro rodiče
Domů
Základní škola Únanov
Mateřská škola Únanov

Created by © 2015 - 2021ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign