logotyp

Fotogalerie jídel pro školní rok 2019 / 2020

Cibulová polévka s krutony, dušený špenát, bramborové knedlíky plněné sojovým masem, jablko Selská polévka s těstovinou, platýs v sýrovo-citrónovém těstíčku, šťouchané brambory s pažitkou, kompot mix Květáková polévka s bramborem, školní jitrnicový prejt, kysané zelí, vařený brambor, hruška Krkonošská zelňačka s párkem, Vepřenky s oblohou, opékaný brambor s jogurtovým dresingem Domácí kynuté buchty plněné tvarohem Kuřecí vývar s nudlemi, kuřecí roláda s nádivkou, rýže dlouhozrnná , kompot broskvový Špenátová polévka s ovesnými vločkami, vepřová játra po tyrolsku, houskový knedlík Krupicová s vejci, krůtí medailonky s bylinkovou zeleninou, šťouchané brambory Cibulová polévka s krutonky, kuřecí raebit, opékaný brambor, jogurtový dresink Čočkový eintopf, chléb, okurek Bramborový nákyp s rybím filé a pórkem, okurek

RYCHLÝ KONTAKT

Kontaktní adresy:

obrázek
ZŠ a MŠ Únanov
Únanov 56
671 31 Únanov

ID datové schránky:
ybvmip7

E-mail:

ZŠ: zs.unanov@skolyjm.cz

MŠ: msunanov@seznam.cz

ŠJ: jidelnazsunanov@email.cz

Www:
www.skolaunanov.cz

Telefony:

ředitelství školy
515 228 626

školní družina
515 265 561

školní jídelna
515 265 561

mateřská škola
515 228 623

NÁVŠTĚVY

Statistika

TOPlist

AKTUALITY ZŠ

Ovoce a zelenina do škol

V 38. týdnu se mohou děti těšit na bio blumy . Dodávky ovoce a zeleniny probíhají ve čtrnáctidenních intervalech. Více informací naleznete v sekci Projekty.

Mléko do škol

V 38. týdnu mohou děti ochutnat Bovýskovo plnotučné mléko. Dodávky mléčných výrobků probíhají ve čtrnáctidenních intervalech.

AKTUALITY MŠ

Zápis do mateřské školy

proběhne v úterý 7. 5. 2024 v době od 15 do 16.30 hodin v budově mateřské školy. Informace jsou k dispozici v sekci Zápis do MŠ..

Nejnovější informace

Aktuální informace týkající se Mateřské školy najdete v sekci Informace pro rodiče
Domů
Základní škola Únanov
Mateřská škola Únanov

Created by © 2015 - 2023ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign