Jméno:
Heslo:

Co jsme už přečetli

Holler Aleš
3. ročník
1. K. Čapek: Dášenka čili život štěněte
2. J. Čapek: Povídání o pejskovi a kočičce
3. O králi Sedmilháři
2. ročník 
1. O. Sekora: Ferda mravenec
2. I. Procházková: Eliáš a babička z vajíčka
3. J. Karafiát: Broučci
4. B. Říha: O letadélku Káněti

Kosíková Jana
3. ročník
1. Z. Svěrák: Pan Buřtík a pan Špejlička
2. I. Peroutková: Anička v zahradě
3. V. Čtvrtek: Cipískova loupežnická knížka
4. J. Holub: Jak se zbavit mstivý Soni
5. B. Říha: Honzíkova cesta
6. D. FIscherová: Pohádky z Větrné Lhoty
7. B. Robošová: Domov blízko koní
8. A. Santarová: Káťa, Katrin, Katynka
9. I. Peroutková: Anička na horách
10. I. Peroutková: Anička u moře
11. I. Peroutková: Anička ve městě
2. ročník
1. M. Drijverová: Povedené prázdniny
2. M. Drijverová: Zlobilky
3. U. Haderleinová: Příběhy před spaním s velkými písmenky
4. M. Hoffmanová: Biblické příběhypro děti
5. V. Čtvrtek: Maková panenka a motýl Emanuel
6. H. Lamková: Káťa a Škubánek
7. M. Drijverová: Nezbedníci
8. V. Čtvrtek: Kotě z Kocourkova
9. M. Drijverová: Příšerné zlobilky
10. Z. Pospíšilová: Kouzelná třída
11. H. Lamková: Káťa a Škubánek
12. L. Štíplová:Byla jednou koťata
13. I. Peroutková: Anička a její kamarádi
14. L. Špaček: Dědečku vyprávěj
15. L. Špaček: Dědečku ještě vyprávěj
16. Z. Svěrák: Tatínku, ta se Ti povedla
17. R. Gellersenová: Sindy v nebezpečí
18. S. Havelka: Jája a Pája
19. G. Fischerová: Příběhy z našeho statku
20. F. Zacharník: Pohádky o princeznách

Kučera Robin
3. ročník
1. R. L. Stevenson: Podivný případ doktora Jekylla a pana Hyde
2. A. Exupery: Malý princ
2. ročník
J. Čapek: Povídání o pejskovi a kočičce
Starwars

Kudláčková Kristýna
2. ročník
1.H. a J. Lamkovi: Káťa a Škubánek
2. V. Čtvrtek: Maková panenka a motýl Emanuel
3. K. Čapek: Dášenka
4. Z. Miler: Krteka jaro

Mahrová Erika
3. ročník
1. D.Materna: Rok s retrívrem
2. K. Finchová: Hotel u zvířátek
3. T. Brezina: Klub tygrů - Strašidelný obchod 
2. ročník
1. J. V. Pleva: Budulínek
2. A. Lobel: Kvak a žbluňk jsou kamarádi
3. S. Hawkins: Uzdravený poník
4. S. Mongredien: Zatoulané štěňátko

Marek Vojtěch
3. ročník
1. Z. POspíšilová: Kouzelná třída
2. I. Melounová: Strašidýlko Josífek
3. A. Jirásek: Staré pověsti české
2. ročník
1.Otto Moravec: Zvědavý Puňťa
2. Z. Miller: Krtek a maminka
3. U. Stark: Ježeček jde do světa
4. V. Jiránek, P. Sýkora: Pat a Mat to dokážou
5. A. Dolanová: Bum, Bam, Bim

Pikner Oldřich
3. ročník
1. Pohádky pro kluky
2. A. Exupery: Malý princ
3. Disney: Lví král
2. ročník
  1. Slavný myši
  2. Želva a zajíc
  3. Shrek
  4. Cizokrajní ptáci
  5. Tři malá prasátka
  6. Cizokrajní ptáci
  7.  Tři medvědi
  8. Tučňák Pingu a jeho přátelé
  9. Medvídek Pú
 10. Toy story 2
 11. U zvířátek ve škole
 12. A. Janoušková: Šušky u hrušky

Patkaňová Amálie
3. ročník
1. bří Čapků: O Popelce
2. V. Čtvrtek: Maková panenka a motýl Emanuel
3. V. Čtvrtek: Křemílek a Vochomůrka
2. ročník
1. Červená Karkulka

2. O Sněhurce
3. V. Jiránek: Bob a Bobek, králíci z klobouku
4. V. Jiránek: Pat a Mat

Šimáková Aneta
3. ročník
1. J. Kolář: Z deníku kocoura Modroočka
2. D. Kirschnerová: Hurvínkova nebesíčka
3. Z. Smetana: Malá čarodějnice
2. ročník
1. V. Saxon: Ledové království
2. L. Plante: Sova Agáta a padající hvězdy
3. V. Čtvrtek: Maková panenka a motýl Emanuel
4. V. ťvrtek: O hajném Robátku a jelenu Větrníkovi

Šimeček Tadeáš
3. ročník
1. D. Kirschnerová: Hurvínkova nebesíčka
2. K. Čapek: Dášenka, čili život štěněte
2. ročník
1. H. Lamková: Káťa a Škubánek zase spolu
2. Z. Pospíšilová: Policejní pohádky
3. J. Tafel: O králi Sedmilháři
4. J. Čapek: Povídání o pejskovi a kočičce
5. T. Šimeček: O letadélku Káněti

Tomášková Anna
3. ročník
1. K. Heliodontis: Blázen do koní
2. J. Spyniová: Heidi, děvčátko z hor
3. A. Mitrovová: Moje první knížka o koních
2. ročník
1.Jan Vrabec: Koník Hvězdička
2.R. Suchá: Můj kamarád skřítek Vítek
3.Moje první čtení
4. Z. Martínek: O zvířátkách a jiné příběhy
5. J. Blacková: Strážkyně krystalů

Tran Adam
1. V. Čtvrtek: O Makové panence a motýlu Emanueli
Trávníček Adam
3. ročník
1. D. Fischerová: Pohádky z Větrné Lhoty
2. J. Čapek: Povídání o pejskovi a kočičce
3. B. Říha: O letadélku Káněti
4. J. žáček: Krysáci
5. M. Kratochvíl: Fanfárie
6. Pirátův poklad
2. ročník
1. L. Rožnovská: Autíčko Karlík
2. H. Porebská: Příhody vodníka Vojtíka
3. S. Kadlec: Vyprávění o autech
4. K. Nettová: Bořek Stavitel
5. D. Krolupperová: Policejní křeček
6. N. Fendrichová: Závodní autíčko
7. I. Březinová: Kluk a pes

Valehrachová Markéta
3. ročník
1. M. P. Osbornová: Dobrodružství v době ledové
2. R. Hunt: Alík hlídá babičku
3. R. Hunt: Zlaté kouzlo
4. P. Dvořáková: Flouk a Líla
5. R. Banksová: Tajuplné království
2. ročník
H. Pinkerová: O dřevěném panáčku
J. Dowgiallo - Tyssa: Miceyho klubík - uvnitř a vně
C. Ridér: Ztracený hlas
Moon Sri: O princezně Karolínce
L. Štípová: Poklad kapitána Kita
G. Rider: V pasti
G. Rider: Chlupatá příšera

Virglová Karolína
3. ročník
1. J. Jabloňski: Žabí král
2. D. Kirschnerová: Hurvínkova nebesíčka
3. Disney: Lví král
2. ročník
1.Medvídek Pú
2.L. Krejčová: Dobrodružství malých cestovatelů
3. A. Lobel: Kvak a Žbluňk
4. E. Dietl: Pašíci v ZOO

Weissová Natálie
3. ročník
1. I. Březinová: Kluk a pes
2. M. Driverová: Zlobilky
3. P. Walkerová: Kouzelní koníci - Charlie zdolá každou překážku
4. P. Walkerová: Kouzelní koníci - Let s větrem o závod, Safino
2. ročník
1. A. Špačková: Zuzanka na kolečkových bruslích
2. J. Machač: Zuzanka a malý host
3. D. Fischerová: Pohádky z Větrné Lhotky
4. P. Dvořáková: Flouk a Líla
5. J. Machač: Zuzanka a její pes Ňufka
6. L. Majorová: Příběhy o koních

Petláková Natálie
3. ročník
1. Z. Procházková: Krakonošovy pohádky
2. J. Balík: O vodníku Brčálovi
3. J. Kolář: Z deníku kocoura Modroočka
4. B. Říha: Vítek
5. B. Říha: Honzíkova cesta
6. K. Čapek: Dášenka, čili život štěněte
7. L. Štiplová: Nádherné příběhy čtyřlístku
8. J. Šandera: Bambalanda a Štrundalanda
9. F. Zacharník: Pohádky o princeznách
10. R. R. Ruselová: Deník Mimoňky - příběhy neohrabané krasobruslařky
11. R. R. Ruselová: Deník Mimoňky - příběhy nepohádkový budoucnosti
12. S. Hawkins: Uzdravený poník

2. ročník
1. I. Kocmanová: O koblížkovi a jiné pohádky
2. Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů
3. K. Zmolíková: Knihožrouti
4. L. Rožnovská: Panenka Bára


RYCHLÝ KONTAKT

Kontaktní adresy:

obrázek
ZŠ a MŠ Únanov
Únanov 56
671 31 Únanov

ID datové schránky:
ybvmip7

E-mail:

ZŠ: zs.unanov@skolyjm.cz

MŠ: msunanov@seznam.cz

ŠJ: jidelnazsunanov@email.cz

Www:
www.skolaunanov.cz

Telefony:

ředitelství školy
515 228 626

školní družina
515 265 561

školní jídelna
515 265 561

mateřská škola
515 228 623

NÁVŠTĚVY

Statistika

TOPlist

AKTUALITY ZŠ

Ovoce a zelenina do škol

V 25. týdnu (středa) dostanou děti broskev.

Mléko do škol

V 25. týdnu (čtvrtek) se můžete těšit na BIO jogurt.

AKTUALITY MŠ

Oznámení o provozu MŠ v době hlavních prázdnin

Dokument je přístupný v sekci Základní škola - Úřední deska

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání od 1. 9. 2019

Dokument je přístupný v sekci Základní škola - Úřední deska

Nejnovější informace

Aktuální informace týkající se Mateřské školy najdete v sekci Informace pro rodiče
Domů
Základní škola Únanov
Mateřská škola Únanov

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign